Gökhan Gönül’den çarpıcı itiraf: ‘Karım Amerika’ya kaçtı’

Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın eski futbolcusu Gökhan Gönül, futbolculuk dönemiyle ilgili Sports Digitale kanalına özel bir röportaj verdi.

“Tek amacım Fenerbahçe’de kalmaktı” diyen Gökhan Gönül, “2016’da 4 sene daha Fenerbahçe’de oynayıp futbolu orada bitirmek isterdim. Sadece sizin elinizde olmuyor bazı şeyler. Kalma adına her şeyi yaptım. Tek amacım oydu” dedi.

Gökhan Gönül’ün sürece dair açıklamaları şöyle;

“Herkesin kafasında ‘Devre arasında imza attı. Fenerbahçe’yi şampiyonluk yolunda sattı, Beşiktaş’a gitti.’ düşüncesi vardı. Şubat ayının sonlarında Beşiktaş maçı oynayacağız Kadıköy’de… Kaburgam kırıktı, oynayabilmek için tedavi olmam gerekiyordu. Bu halde Beşiktaş maçına çıktım. Takımı satmışım ya, Fenerbahçe’nin şampiyon olmasını istemiyorum ya! Evin oğlusun, elin oğlu olmuşsun. İnsanlar niye senin arkanda dursunlar. Daha sonra bazı art niyetli insanlar tarafından beni kötüleme süreci başladı.

Giderken böyle şeylerle karşılaşacağımı Şenol Güneş beni oynatmamayı düşünüyordu. Hocam ben ne olursa olsun oynayacağım. Gökhan buraya gelmedi, kaçtı’ dedirtmem dedim. Çıktım oynadım, belki sahanın en iyisi olmuştum. Para atma mevzusunu kimin yaptığını biliyorum. O 6-7 kişilik gruba paraları kimin verdiğini de. Bu kişiyle, ayrılık sürecimden sonra bir kaç kere de oturup yemekte yemiştim bilmeden.

Uykusuz kaldığım çok dönem oldu. Gözyaşı döktüğüm çok zaman oldu. Eşim transfer sürecinde Amerika’daydı. Ayrılık ihtimali doğmaya başladığında kaçtı, gitti resmen Amerika’ya. Hiç ayrılmamı istemiyordu Fenerbahçe’den. Çok da iyi Fenerbahçeliydi. Küçük oğlum haftanın 5 günü tenise gidiyor. Büyük oğlum yüzmeye, futbola gidiyor. İkisinin de özünde Fenerbahçelilik, futbol acayip var.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x