Melissa Vargas’ın Yere Düşüp Kafasını Kameraya Vurduğu Anlar Yürekleri Ağza Getirdi

2024 Paris Olimpiyat Elemeleri’nde fırtınalar estirmeye devam eden Filenin Sultanları her maç göğsümüzü kabartıyor. Son olarak Arjantin’le karşılaşan A Milli Kadın Voleybol Takımımızın yıldızı Melissa Vargas’ın maç anında yere düşüp başını vurduğu anlar izleyenleri korkuttu.

A Milliler Avrupa Şampiyonluğunun ardından gittiği 2024 Paris Olimpiyat Oyunları Elemeleri B Grubu’nda ter dökmeye devam ediyor.

Çıktığı ilk 3 maçında Porto Riko, Bulgaristan ve Peru’yu alt eden Filenin Sultanları rakiplerine adeta korku salıyor diyebiliriz.

Yakaladığı 19 maçlık galibiyet serisini sürdüren Ay Yıldızlılar bu sabah (20 Eylül) Arjantin ile karşı karşıya geldi.

Milli Takımımız yıldızlarından Vargas, maçın dördüncü setinde topu çıkarmak için kenara doğru yüksek bir zıplayış gerçekleştirdi.

Hızını alamayan Vargas yere düştü ve başını kameraya çarptı. İzleyenleri korkutan anlardan sonra başını tutan Milli yıldız kanama var mı diye kontrol etti.

Takım arkadaşları hemen Vargas’ın yanına koştu. Yere düştükten sonra bir süre daha yerde kalan yıldızımızı Arjantin oyuncuları da uzaktan izledi.

Arkadaşlarından destek alarak yerden kalkan Vargas’a salonda yer alan seyirciler de alkışla destek verdi.

Maçtan sonra Vargas’ın bizleri korkuttuğu o anları değerlendiren Pelin Çelik ise şu açıklamaları yaptı:

‘ Yani gördüğünüz gibi zaten oynamaya devam etti. Vargas çok da etkilenmiyor, etkilense bile bunu çok fazla belli etmiyor. Gerçekten çelik gibi. Vargas iyi bir sonraki maçta sahada olacak.’

O anları da buradan izleyebilirsiniz ??

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x